O nas

Witamy na naszej stronie.

Działamy w branży tekstylnej od 1990 roku. Od kilkunastu lat firma nasza produkuje i sprzedaje wysokogatunkowe  antyalergiczne kołdry i poduszki jedwabne , pościel z jedwabiu naturalnego. Oferujemy wysokiej jakości produkty wytworzone z naturalnego jedwabiu szlachetnego.

Kołdry i poduszki jedwabne antyalergiczne

Jedwab naturalny jest najbardziej ekskluzywnym włóknem posiadającym wiele wyjątkowych właściwości. Najważniejszą cechą jest jego zdolność do termoregulacji. Pościel jedwabna “oddycha” i izoluje nie zakłócając naturalnej temperatury ciała, latem chłodzi a  zimą ogrzewa. Włókna jedwabiu naturalnego nie kumulują roztoczy przez co są idealną alternatywą dla alergików i dzieci wrażliwych na otaczające środowisko.

Kołdry i poduszki wypełnione są w 100 % naturalnym jedwabiem, który nie zawiera żadnych sztucznych dodatków, przy jego produkcji nie były używane żadne chemikalia ani wybielacze. Skład surowcowy naszych produktów potwierdza raport z badań wykonanych w Instytucie Włókiennictwa “Textile Research Institute” w Łodzi. W zależności od wyboru klienta poszycie kołder i poduszek  może być wykonane z jedwabiu lub bawełny. Na życzenie klienta uszyjemy pościel w niestandardowych rozmiarach.

Pościel jedwabna

W naszym asortymencie znajdą również poszwy, poszewki oraz prześcieradła jedwabne. Tkanina, z której są uszyte,  jest w delikatnym kolorze ecru z dyskretnym połyskiem. Jest to naturalny kolor szlachetnego jedwabiu naturalnego,  nie  poddawanego procesowi wybielania.

Dokonując zakupu różnych naszych produktów otrzymają Państwo eleganckie zestawy pościelowe będące wspaniałym uzupełnieniem Waszej sypialni lub eleganckim prezentem.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.